Bulut Tabanlı WiFi

İnsanların hem internet ihtiyaçlarını güvenli bir şekilde karşılamak hem de ziyaretçi istatistiklerini elde etmek, büyümeye gitmek amaçlı bulut tabanlı WiFi kullanılmaktadır.

İnsanların hem internet ihtiyaçlarını güvenli bir şekilde karşılamak hem de ziyaretçi istatistiklerini elde etmek, büyümeye gitmek amaçlı bulut tabanlı WiFi kullanılmaktadır.

İşletme sahiplerinin müşterilerini memnun etmesi için bazı şartları yerine getiriyor olması gerekir. Artık büyük ya da küçük işletme fark etmeksizin insanlara hizmet sunan, satan her firmanın, kişinin ya da kurumun bu ağ sisteminden yararlanıyor olmalıdır. Ayrıca internet erişiminin tamamen kontrol altına alınmasını hedefleyen 5651 sayılı kanunla bilişim suçlarının önüne geçmesi sağlanacaktır. Böylelikle suçlu ile suçsuz ayırt edilirken kafa karıştırıcı unsurlarda ortadan kalkar.

Bulut Tabanlı WiFi Amaçları

Günümüzde neredeyse her işletmenin sahip olduğu veya sahip olmak isteyeceği bulut tabanlı WiFi amaçlarından bahsedelim. Öncelikle amacı 5651 kanuna ve yönetmeliğe uygunluk sunmaktadır. Daha sonra WiFi hizmetini sorunsuz vermek olarak devam edebilir. İşletmelerin bu sayede sms, e-posta, sosyal medya ile güvenli giriş bağlantı hakkını müşterilerine vermesi amaçlar arasında önemli bir madde olmaktadır. Tamamen esnek olan ve değiştirme hakkını da sunan bulut tabanlı WiFi işletmenin kendine özelleştirme karşılama ekranı da sunabilir. Hizmetinizden yararlanan müşterileriniz ile ilgili veri toplayabilmek yine güvenli bulut tabanlı ağ sistemiyle gerçekleşecektir. Örneğin müşterilerinize anket düzenleyerek onların beklentilerini öğrenebilir, hizmetinizin detayları hakkında değişmeye gidebilirsiniz. Onların işletmenizi ziyaret etme sıklığını da görebilirsiniz. Müşterilerine özel olarak indirimler, kampanyalarda oluşturarak, onların dijital araçlarında bu kampanyaları görmeleri sağlayabilmeniz WiFi sayesinde mümkün oluyor.

Bulut Tabanlı WiFi Avantajları

İşletme sahiplerinin kullanacağı bulut tabanlı WiFi avantajları aslında her daim işletme sahibinin yararına olacaktır. Bu yüzden bu yolda ödeyeceğiniz hizmet bedelini göz ardı etmenizde fayda vardır. Çünkü ne kadar güvenilir ve hızlı, sorunsuz WiFi imkanı sunarsanız müşterilerinizin devamlılığı ile duyulma hızınız o yönde artacaktır. Tek tıklanma ile ücretsiz bağlantı imkanını onlara vererek, marka bilinirliğini de güçlendirmeyi sunabileceksiniz. İşletmelerinizde daha fazla trafik sağlayarak, değerli müşterilerinizin devamlılığını oluşturabilir, sadakatlerini sağlayarak, geliştirebilirsiniz. Bu sayede iş stratejilerini düzenleme, satış, hizmet performansını artırarak uygulamayı 5651 kanuna uyumlu bir şekilde verebilirsiniz. Kurulum hizmetini de alacağınız firmaları tercih ediniz!

WhatsApp WhatsApp