Siber Güvenlik Hizmetlerimiz

Rutin veri akışının kesintiye uğramaması, bilgi ve mali kayıplar yaşanmaması adına dikkatle takip edilmesi gereken sistem mimarisinin en önemli bileşenleri arasındadır.

 

Rutin veri akışının kesintiye uğramaması, bilgi ve mali kayıplar yaşanmaması adına dikkatle takip edilmesi gereken sistem mimarisinin en önemli bileşenleri arasındadır.

 

Sektör lideri firmaların geniş ürün yelpazesi ve tecrübesi ile ilerleyen Mix Teknoloji; güvenlik kavramını kontrol sürekliliği gereken bir süreç olarak algılamakta, maruz kalabileceğiniz sistemsel tehditleri önceden görebilen uzman kadroları ile uçtan uca analiz, danışmanlık hizmetleri ve çözüm önerileri sunmakta.

 

Gerçek saldırı metotlarını kullanarak siber tehditlere karşı hazırlık seviyenizi sürekli denetleyen Picus ve Symantec, sistemlerinizin zayıf ve güçlü yanlarını gerçek zamanlı test eder ve hedeflemelerini dakikalar içinde iyileştirir.

 

Kurumsal bilginin gün geçtikçe artan değeri ve mevzuattaki yaptırımlar, bilgi teknolojileri güvenlik çözümlerini işletmelerin en önemli gündemi durumuna getirdi. Biz de bu noktada aşağıdaki alanları kapsayan uçtan uca güvenlik çözümlerini bir araya getiriyoruz:

 

Sistem Güvenliği Çözümleri
Ağ Güvenliği Çözümleri
İnternet Güvenliği Çözümleri
Veri Güvenliği Çözümleri
Son Kullanıcı Güvenliği Çözümleri
Log Yönetimi Çözümleri
Mobil Güvenlik Uygulamaları ve Çözümleri
 

Mix Teknoloji olarak siz değerleri müşterilerimize sağladığımız bilişim sistemleri ve bilgi teknolojileri güvenlik çözümleri aşağıdaki şekilde detaylandırılabilir:

Kurumsal antivirüs çözümleri
Şifreleme ürünleri
Sunucu / İstemci güvenliği
SLL / VPN tanımlamaları
Güvenlik ve Kimlik doğrulama sistemleri
Firewall çözümleri
5651 kanuni gereksinim çözümleri
Kurumsal LOG toplama ve denetleme
 
Sadece sorunları bulmuyoruz, çözümün de parçasıyız
Tehditlerin gün geçtikçe daha da karmaşıklaşıp hedefli saldırıların yaygınlaştığı bir dünyada müşterilerimize her mecrada güçlü ve kararlı bir güvenlik altyapısı sunmak için her adımda titizlikle çalışıyoruz.

WhatsApp WhatsApp