Restoranlar İçin WiFi Sistemi

Bir restorana gittiğinizde işiniz dolayısıyla veya internette, sosyal medyada zaman geçirmek adına güvenli WiFi noktası ararsınız.

Bir restorana gittiğinizde işiniz dolayısıyla veya internette, sosyal medyada zaman geçirmek adına güvenli WiFi noktası ararsınız.

Özellikle internetin toplu kullanıldığı alanlarda çekim kalitesi yüksek, güvenilir bir ağ sistemi aranır. Restoranlar başta olmak üzere, avmler de, havaalanlarında, işletmelerde, hem karın artması hem de daha çok ses getirmek adına Restoranlar İçin WiFi Sistemi hizmetine başvurulur. 5651 numaralı Kanuna uygun olarak kodlanan bu sistemde, internet ortamında yapılan yayınların düzenlenmesi ve işlenen suçlarla mücadele hakkı da saklı olmaktadır. Bu konun toplu internet hizmeti sunan tüm kişi ya da kurumlara sorumluluklar da yükler. Sorumlulukların en başında ise loglama yer alır. 5651 maddesi ile internet erişiminin kontrol altına alınması amaçlanır. Kanunla birlikte işlenen siber suçlarında önüne otomatik olarak geçilmektedir. Ayrıca suçlu, suçsuz tespitinin yanı sıra, kullanıcıların internet aracılığıyla kandırılmalarını, içerikte yer almayan kötü amaçlı içeriklerin korunması da hedeflenecektir.

Restoranlar İçin WiFi Sistemi Güvenilir mi?

Bu hizmeti aldığınız kurumun deneyimine, iş ahlakına bağlı olarak sorunun cevabı değişse de ortak hedef daha güvenilir bir ağ sistemi sunmaktır. Restoranlar İçin WiFi Sistemi farklı protokollerde müşterinin isteklerine göre şekillenebilir. Örneğin bazı sistem programları, MAC adresinden IP ile hangi web sayfalarına bağlandıkları 5651 kanunla logları tutulmak için ayarlanır. Sisteme genellikle SMS yoluyla bağlanabilindiği gibi e-posta yazarak da giriş yapmak mümkün olur. Eğer SMS olarak bağlanma seçildiyse yine isteğe göre periyodik reklam smsi almaları sağlanabilir. Bu sayede müşterilerinin her türlü kampanyadan, indirimden yararlanmaları, sürekliliği korumak adına önemli olur. Aynı zamanda mekanda yer alan misafirlerinize onlara özel kampanya mesajları atabilirsiniz. Yalnızca sms değil reklam mailleri de atmanız bu sayede gerçekleşecektir. Hatta müşterinizin restoranınız hakkında duygu, düşüncelerini almak adına anketlerde düzenlenebilir.

Restoranlarda Kullanılan WiFi Hakkında

Günümüzde Restoranlar İçin WiFi Sistemi ile yalnızca reklam yapmak ya da müşterilerinizin keyifli zaman geçirmesi adına değil ayrıca siparişleri kolayca almanız için de kullanılabilir. Hatta bazı restoranlarda yemeklerin acılı, baharatlı, soslu olup olmayacağı seçenekleri de sunularak tam bir müşteri memnuniyeti amaçlanır.

 

 

 

 

WhatsApp WhatsApp